Яким буває друк на футболках

Яким буває друк на футболках

Друк на футболках являє собою перенесення картинки на тканину. Зображення на одязі користується популярністю. Люди носять футболки з улюбленими персонажами, написами, які мають певне значення. Також зустрічається одяг з логотипом компанії, що використовується в рекламних цілях або застосовується в якості уніформи в деяких організаціях.

До сучасних методів нанесення зображення на текстиль відносяться наступні:
– флексопечать;
– термотрансферний;
– фотодрук;
– сублімаційний;
– термодрук;
– шовкотрафаретний.

Флексодрук передбачає перенесення на тканину гнучкої плівки і фіксацію її за рахунок тиску і високої температури. Ця технологія допускає створення у вигляді окремих екземплярів, так і масове виробництво.

Термотрансферний метод дозволяє перенести візерунки на кольорові футболки, не залежно від складу матеріалу. Така друк виконується з мінімальними витратами навіть при малій партії замовлення.

Фотодрук найбільш поширений. Цей метод має ті ж переваги, що і термотрансферний. Крім іншого зображення виходить чітким, з промальовуванням деталей і різноманітною гамою кольорів. Основним мінусом фотодруку вважається зношуваність картинки. Футболка з візерунком, нанесеним цим методом, стирається в делікатному режимі, її не рекомендується сильно віджимати і гладити з зовнішнього боку.

Сублімаційний спосіб друку підходить виключно для білого одягу. Зображення переноситься на тканину за допомогою потужного потоку пара.

Термопечать застосовується з давніх часів. Спочатку виготовляється шаблон картинки з термічної плівки, а потім під тиском і підвищеною температурою за допомогою преса переноситься на футболку. Плюсами цієї технології вважаються можливість створення малих тиражів і використання різного матеріалу для візерунка. Негативними сторонами термопечати визнаються вимоги догляду за одягом і неточність промальовування дрібних елементів зображення.

Метод шовкотрафаретного друку користується найбільшим попитом. Цей спосіб дозволяє переносити візерунок різної товщини і складності на тканину будь-якого кольору. Зображення не псується через вплив зовнішніх факторів і довговічне. При різнобарвною шовкографії проглядаються деталі малюнка. Футболки не вимагають спеціального догляду. Ціна на такі вироби встановлюється виходячи з обсягу партії. Як правило, шовкотрафаретний друк застосовується для виготовлення корпоративних футболок.

Друк на дитячих футболках піддається деяким перевірок, так як шкіра дитини сприйнятлива до багатьох факторів. Нанесене зображення виконується із застосуванням гіпоалергенних фарб, хімічний склад яких відповідає вимогам безпеки для здоров’я малюків.

Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *