Menu
Ваш Кошик

Технології нанесення

Шовкографія – напевно найпоширеніший вид нанесення на продукцію. Це метод перенесення фарби через трафаретну друковану форму на виріб. Розмір наноситься зображення або тексту практично необмежений, розмір лінії від 0,1 мм. Застосування на текстилі, кераміці, скло, папір, ПВХ і багато іншого.

Термотрансфер – це перенесення тексту або зображення з спеціального носія на папері або плівці під впливом температури за допомогою термопресса. Переваги цього нанесення що можна передавати дрібні деталі. Недоліки недовговічність наноситься зображення але все ж він стійкий до прання.

Тампонний друк – це перенесення зображення за допомогою силіконового тампона. Переваги цього методу що його можна перенести практично будь-яку поверхню. Найчастіше застосовується на дрібній сувенірці ручки, запальнички, брелоки і т. Д. Недоліки: невеликий розмір спричинених зображення і неможливість на сильно викривлених поверхнях.

Гравірування – це перенесення тексту або зображення механічним або ручним способом на поврехностью металу, дерева, скла і ПВХ. Цей вид нанесення найдовговічніший, його гідності чітке нанесення на матеріал, гострі кути наноситься тексту або зображення.

Комп’ютерна вишивка – робиться за допомогою спеціальної програми швейновишівальной машиною. Її особливість в тому що можна зробити практично на будь-якому текстилі. Вона практична і дуже міцна.

Тиснення – найпоширеніше в поліграфії. Робиться за допомогою кліше для отримання відбитка. Найпопулярніше в сувенірній продукції сліпе і фольгою. Може робитися на матеріалах папір, картон, шкіра, шкірозамінник і пластик.

УФ друк – найчастіше застосовується для друку плакатів, банерів, листівок. Його особливість можна нанести практично на будь-яку основу після попередньої обробки. Також користується попитом для друку на сувенірній продукції. Неможливо нанести на круглі, напівкруглі опуклі поверхні.