Menu
Ваш Кошик

Seven Seas by ID®

СОРОЧКИ ЯК ПРИСТРАСТЬ

Ділові, повсякденні та вечірні сорочки. Seven Seas Copenhagen від ID® пропонує широкий вибір готових сорочок як для чоловіків, так і для жінок - на будь-який випадок. З самого початку - 1973 р. - увага зосереджувалася на високоякісних матеріалах, оптимальному розміщенні та інноваційному дизайні та увазі до найменших деталей.

ТРИ ПОКОЛІННЯ
ВИРОБНИКІВ СОРОЧОК

Це сімейна компанія Seven Seas Copenhagen від ID®, яка виробляє сорочки вже більше чотирьох десятиліть. Протягом трьох поколінь найвища якість та дизайн завжди були на першому місці - жодних компромісів.

Seven Seas Copenhagen від ID® - один з провідних світових виробників високоякісних сорочок. Якість та дизайн - основні риси компанії протягом трьох поколінь. Сьогодні Seven Seas Copenhagen від ID® належить ID® Identity та працює з кращими постачальниками тканин у світі, щоб створити модні та якісні сорочки.

БІЛЬШЕ
НІЖ СОРОЧКИ

Деталі | Якість | Ремесло

Наші 100% бавовняні сорочки представляють 92% пропозиції сорочок.

  • Наші сорочки прості у догляді та деякі моделі не потребують прасування.
  • Наші сорочки мають чотири різних комірця.
  • Наші сорочки доступні в різних розрізах: чоловічі та Жіночий модерн та чоловічий тонкий фітнес.
Основи
Основи - це колекція предметів першої необхідності, яких ніколи не буває занадто багато у вашому гардеробі. Вони ідеально підходять для повсякденного носіння в бізнесі або поза роботою. Ми створили лінійку якісних футболок, сорочок поло та елегантних светрів
Основи
Ідеальний гардероб завжди починається з основ - від класичної поплінської сорочки до класики у вихідні з коміром-пуховиком в Оксфорді чи Джинсі.
Плечі
Наша досконала колекція Non-Iron Fine Twill є результатом роботи протягом останніх десятиліть. Це надає можливість створити гардероб в найкращих випадках: класичний та стильний. Практичність, комфорт та позачасовий дизайн.
Королівська родина
Тут у вас є можливість перейти від звичайного до надзвичайного. Колекція Royal Family включає елегантні ділові та вечірні сорочки - на будь-який випадок. Випускається в різних розрізах, в не non-iron варіанті, з різними типами комірів та довжиною рукавів.

ДОГЛЯД ЗА СОРОЧКАМИ

EASY-CARE

Вибрані моделі Seven Seas Copenhagen від сорочок ID® виготовлені з тканин Easy-Care та потребують мінімального прасування. Для найкращих результатів сорочку слід прасувати відразу після прання, перш ніж вона повністю висохне. Сорочки також можна сушити при найнижчій температурі, а потім розміщувати на вішалці.

NON-IRON

Більшість сорочок Seven Seas Copenhagen від ID® виготовлені з тканин із нелінійною обробкою. Це означає, що вони вимагають невеликого прасування або його взагалі немає. Після прання та, можливо, сушіння в сушарці при найнижчій температурі повісьте сорочку, щоб вона висушилася природним чином на вішалці. І результат готовий.