Menu
Ваш Кошик

Geyser by ID


АКТИВНІСТЬ, РУХ, СВОБОДА

GEYSER від ID® - це набагато більше, ніж спортивний одяг. GEYSER від ID® - це одяг, призначений для активних користувачів, яким потрібен продукт, відповідний їхньому активному способу життя, для забезпечення максимального комфорту та свободи пересування. Відчуйте різницю!

АКТИВНИЙ ДИЗАЙН -
ДЛЯ АКТИВНОГО ОБРАЗУ
ЖИТТЯ

Продуктивність, дозвілля та рух

Активне життя ставить до одягу дуже високі вимоги як до комфорту, так і до функціональності. Зробити комфортне носіння дуже складно, так само важко зробити високу продуктивність одягу простими. GEYSER від ID® спростив це для вас! Маленькі деталі мають значення і сприяють загальному комфорту та свободі пересування.

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

Продукти Geyser від ID® розроблені для активного способу життя. Кожен виріб має свій особливий набір функцій, щоб забезпечити вам найкращий досвід та продуктивність під час носіння - будь то для внутрішніх чи відкритих тренувань та навіть спортивних заходів. Ознайомтесь із деякими категоріями продуктів зараз.

АКТИВНИЙ
ІНГРЕДІЄНТ

Бренд GEYSER був розроблений для тих, хто не задоволений другим місцем або низькою якістю, як з точки зору викликів, так і завдань. Рух, свобода та активність були найважливішими факторами для нас при розробці цієї продуктової лінійки - ми переконалися, що наш одяг відповідає всім ключовим вимогам.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ

Кожен виріб має набір суміжних функцій. Щоб зрозуміти індивідуальність параметрів, вам потрібно знати їх значення - щоб переконатися, що ви вибрали правильний продукт.

fade zoom

Міцний матеріал, який дихає, дихає та швидко висихає.

fade zoom

Продукти призначені для активного відпочинку або занять спортом. Тому одяг може бути використаний для будь-яких видів діяльності в навчальній залі, так і під відкритим небом.

fade zoom


Постійна антибактеріальна функція для запобігання шкідливим бактеріям та неприємним запахам.

ДОГЛЯД ЗА СОРОЧКАМИ

fade zoom
fade zoom
fade zoom
fade zoom